Bir Lezzet Serüveni
Asmalı Balkon

Divider Image

Her zaman fırından yeni çıkmış lezzetleri ve ürünlerinin davetkâr kokusuyla sizleri bekleyen Asmalı Balkon taptaze börekleri, çıtır çıtır kurabiyeleri, sakin ve huzurlu konseptiyle sıcak, leziz ve özel bir dünya…

Aşk ve Tutkuyla

Divider Image

1925'te atalarımızın küçük bir fırın tezgahında başlattığı tutkumuz sizlerin sayesinde günümüzde 3. kuşak ile devam ediyor. 3 Kuşaktır en iyisini üretmeye ve kaliteli hizmete verdiğimiz önem, yenilikçi bakış açısı Asmalı Balkon’u şüphesiz tüm rakipleri arasında öne çıkartıyor.

Atalarımızın, kaliteli ürünleri kaliteli bir hizmet ile sunmak prensipleri ilk günden bu yana yolumuzu aydınlatırken Asmalı Balkon günümüzde her bir lezzet için istinasız bir özen taşıyor.

Asmalı Balkon, aşkla hazırlanan sabah kahvaltılarından akşam yemeklerine, kutlamalara, davetlere, iş yemeklerine değin tüm özel günlerinizde sizlere eşsiz lezzetler sunuyor.

İşimize duyduğumuz aşk ve misafirlerimizin her birini mutlu etme tutkusu, yenilikçi üretim anlayışı ve geleneksel değerlerimiz ile bir araya geldiğinde Asmalı Balkon kültürünü oluşturuyor. Asmalı Balkon’da, ürünlerimizi hazırlarken kaliteden, sağlıktan asla ödün vermiyor, heyecanla sizleri ağırlarken hizmet kalitemizi her gün bir öncekinden ileriye taşıyoruz.

Asmalı Balkon’da size sunduğumuz eşsiz tatlı ve pastalar, fırın lezzetleri, dünya ve türk mutfağında, 3 kuşağın tecrübesini ve kalitesini bulacaksınız.

Sizler için evinizin konforunu ve huzurunu aratmayan ferah bir alanda keyifli zaman geçirebileceğiniz harika bir mekan olan Asmalı Balkon, uzun yılların tecrübesini kaliteden asla ödün vermeyerek misafirlerine sunmak için çabalamaktadır.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, Türkiye'nin gözde mekanlarından biri olma yolunda ilerlemektedir.


Sevgilerle
Asmalı Balkon

Rezervasyon